Kompetencje i doświadczenie

 

KOMPETENCJE

Bez kompetentnego zespołu nie można budować konkurencyjnych produktów. Nasza firma od początku skupiała ludzi wybitnych - zdolnych, doświadczonych, rozwijających się. Zespół pracowników tak doświadczonych jak i młodych - o dużym zapale i zasobie wiedzy z różnych technologii znakomicie uzupełnia się przy budowie systemów dla wymagających Klientów.

Specjaliści analiz ekonomicznych i finansowych, certyfikowani programiści i menedżerowie projektu a także wysokiej klasy administratorzy - to fundament naszej efektywności.

 

DOŚWIADCZENIE

Od momentu powstania firma MARPO Systemy Informacyjne konsekwentnie budowała zasób wiedzy i doświadczenia niezbędny do realizacji specyficznych zadań i projektów. W naszej historii budowaliśmy systemy webowe w oparciu o technologie PHP i Java, także na bazie systemów CMS w tych technologiach. Systemy przez nas budowane korzystały z różnego zakresu danych gromadzonych w systemach bazodanowych o zróżnicowanym przekroju zaawansowania - od MySQL, poprzez MS SQL aż do systemów klasy Business Intelligence.

Nasze zespoły deweloperskie tworzyły projekty zarówno wykorzystując, modernizując i rozwijając platformy CMS, jak i budując oprogramowanie webowe od podstaw własnymi siłami i umiejętnościami.

 

CZYM MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ

Obecnie skupiamy się na rozwoju naszego autorskiego systemu e-learningowego ePrimus, któremu poświęcamy oddzielny opis. Do naszych dotychczasowych osiągnięć zaliczamy m.in.:

  • budowę autorskiego systemu analityki doradczej dla jednostek samorządu terytorialnego - MSI-Doradca - wykorzystującego zaawansowane mechanizmy analizy statystycznej i ekonomicznej, funkcjonującego na platformie Business Intelligence
  • budowę autorskiego systemu do analizy rynku zamówień publicznych - InfoOne - skutecznie agregującego i przeszukującego duże ilości danych
  • budowę systemu edukacji i kariery dla renomowanego ogólnopolskiego portalu pośrednictwa zatrudnienia
  • budowę portalu obsługującego jedno z istotnych, międzynarodowych świadczeń Narodowego Funduszu Zdrowia
  • budowę platformy e-learningowej dla jednej z polskich uczelni