NASZ ZESPÓŁ

Marta Przygodzka-Markiewicz

Prezes


Z wykształcenia prawnik, pasjonuje się nowoczesnymi metodami edukacyjnymi. Pełniąc funkcję Prezesa nadzoruje proces realizacji zamówień, aby w jak najwyższym stopniu był dostosowany do potrzeb i oczekiwań klientów. Wysoki poziom kompetencji w zakresie nowoczesnych technologii, a także umiejętności interpersonalnych oraz organizacyjnych pozwolił na osiągniecie wysokiego poziomu współpracy z takimi potentatami, jak Comarch SA. oraz Edipresse Polska.

Michał
Hamera

Trener biznesu


Trener biznesu, akredytowany Coach ICF, ekspert w dziedzinie finansów oraz konsultant biznesowy. Jako trener zajmuje się m.in. tematyką finansów, zarządzania, profesjonalnej obsługi klienta, kreowania wizerunku, autoprezentacji oraz komunikacji. Pełniąc rolę profesjonalnego coacha specjalizuje się w sesjach indywidualnych oraz biznesowych. Od 2004 r. związany z branżą finansową. Wcześniej współpracował m.in. z Getin Bank SA oraz Santander Consumer Bank SA, gdzie z sukcesami budował i zarządzał siecią sprzedaży.

więcej...

Od 2007r. właściciel firmy doradczej specjalizującej się w doradztwie finansowym oraz szkoleniach. Od 2010r. współwłaściciel i współtwórca firmy doradczej Hossa Finance zajmującej się doradztwem finansowym oraz pozyskiwaniem środków z funduszy unijnych. Współtwórca i współorganizator akcji społecznościowej oraz cyklu szkoleń „Nie łykaj jak Pelikan” dotyczących bezpiecznych finansów. Uczestnik wielu konferencji biznesowych, autor cykli artykułów m.in. dla Gazety MSP. Gościł m.in. w TV Biznes, Pomerania TV, Tok Fm, Polskim Radio Szczecin, Radiu Pin czy też radiowej „Czwórce”. Obecnie w trakcie pisania pracy doktorskiej z dziedziny Ekonomii oraz tworzenia nowego projektu szkoleniowo­coachingowego

Robert
Gralak

Główny informatyk


Główny informatyk i administrator systemu. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, najnowsze technologie oraz autorskie rozwiązania dba o architekturę adekwatną do potrzeb i możliwości użytkowników. Nadrzędnymi celami jego działań jest zapewnienie wysokiej wydajności stosowanych rozwiązań informatycznych, stabilności i ciągłości działań oraz bezpieczeństwa danych. Jest wysokiej klasy specjalistą w unowocześnianiu istniejących rozwiązań w sposób zapewniający użytkownikom jak najwyższe standardy oraz efektywność funkcjonowania.