Marpo jest zainteresowana współpracą z wszelkimi możliwymi Partnerami przy kompletacji dostaw  obejmujących; zastosowanie systemów e-learningowych, prowadzenie kompleksowych szkoleń oraz tworzenie zasobów cyfrowych materiałów edukacyjnych.

W zakresie realizacji projektów:

  • Szkolenia oferujemy wraz naszymi Partnerami szeroki zakres profesjonalnych szkoleń oraz dowolny sposób ich przeprowadzenia (tylko zdalnie, mieszany z szkoleniem stacjonarnym oraz tylko stacjonarne, z materiałami uzupełniającymi dostępnymi na platformie).
  • e-learningowych – oferujemy modułową platformę e-learningową, co pozwala nam na dostosowanie systemu do różnych potrzeb i zastosowań, dodatkowo możemy ją uzupełnić o materiały: edukacyjne (od uznanych twórców), szkoleniowe oraz własne zamawiającego (oferty dla klientów, informacje dla pracowników, szkolenia wewnętrzne).

Marpo może uczestniczyć w  realizacji zamówień publicznych:

Marpo oferuje dostarczanie autorskiego systemu ePrimus, który jest rozbudowany funkcjonalnie i posiada wysoki poziom techniczny, co pozwala mu od razu spełniać wymagania specyfikacji poszczególnych zamówień, albo szybko dokonać potrzebnej modyfikacji.

Marpo jest zainteresowane nawiązaniem współpracy międzynarodowej/international cooperation

Jeżeli jesteś zainteresowany wejściem na Polski rynek z systemem kompatybilnym do e-learningu, chcesz prowadzić szkolenia albo chcesz wspólnie wejść na rynek zagraniczny – zgłoś się do nas.

If you are interested in expanding your business in Poland/other countries and you have a compatible system to our e-learning,or maybe you want use our system to conduct trainings – please contact us.

 

Rynek platform e-learningowych jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się sektorów.

Nasza platforma już teraz przewyższa swoją funkcjonalnością konkurencyjne produkty, które są obecne w Internecie. Jednak kierując się dewizą Steve’a Jobsa „jeśli chcesz osiągnąć sukces w przyszłości, to ją stwórz” planujemy wprowadzić kolejne innowacje w naszym produkcie.

Aby jednak móc rozwijać się w optymalnym tempie pragniemy zaprosić do współpracy inwestorskiej w następujących aspektach:

  • Rozwój platformy e-learningowej
  • Wspólna realizacja projektów inwestycyjnych dla klientów
  • Wspólna realizacja projektu medycznego

Więcej szczegółów otrzymacie Państwo kontaktując się z nami poprzez formularz kontaktowy.